Будинок з коробчатої конструкцією стін

Зовнішні стіни складені товщиною в 2Д цегли типу Нопса і оштукатурені. Коробки мали солом'яне або стружкової заповнення. Це рішення не застосовувалося раніше у Фінляндії. Зовнішня штукатурка мала лише мізерно маленькі тріщини.

У корівнику використана та ж конструкція, але кут був зіпсований занадто щільної набиванням заповнювача. Жорсткість стіни і зв'язок зовнішнього і внутрішнього шарів кладки досягається. зв'язуючим шаром цегли товщиною в Д цегли.

Нижнє перекриття заповнено стругальної стружкою і забезпечено дерев'яними і частково бетонними балками.

Верхнє перекриття мало стружкових заповнення та дерев'яні балки.

Будинок з цегляно-дерев'яними стінами. Цей будинок знаходиться в 600 м від станції Руттюля на схід на відкритій галявині і тим самим схильний до впливу вітру.

У період випробувань будинок був не повністю готовий, так як заповнення частково відсутнє, а друга кімната на горищі була ще зовсім не побудована. Вікна були в зимовий час повністю зашпакльовані, і провітрювання виробляли через передню відкриванням дверей. Будівля займало площу 73 м2, а площа підвалу була в два рази менше. На горищі була одна опалювальна кімната площею 20 м2.

Конструкція зовнішньої стіни наступна: 102мілліметровий шар стружки між дошками, біля зовнішньої сторони ще 51мілліметровий повітряний зазор і кладка з червоної цегли товщиною А цегли, оштукатурена зовні.

Нижнє перекриття утеплено стружкою і підтримується дерев'яними балками, а над підвалом-залізобетонними балками.

Верхнє перекриття мало стружкових заповнення та дерев'яні балки. У період досліджень в 1948-1949 рр.. товщина заповнення була неповна.

Вікна та двері. Відносна площа вікон була у цих будинків різна .. Найбільша площа вікон була біля будівлі зі стінами, що мають коробчату конструкцію. У трьох перших будинках вентиляція відбувалася через вікна, а у третього вони були цілком зашпакльовані.