Покрити дах руберойдом

kak-pokryt-kryshu-ruberoidom-svoimi-rukami-1

Руберойд став практично відноситься класичним покрівельним матеріалом, звичним ще з радянських часів. Покрівля руберойдом – це доступний за ціною, практичний і дуже простий у застосуванні варіант для благоустрою дахів господарських будівель. І скільки б інноваційних пропозицій не з’являлося на будівельному ринку, цей матеріал не здає своїх позицій за популярністю і затребуваності.

Класичний руберойд має в своїй основі картон, просочений бітумним складом. Існують різні варіанти для тих, хто воліє обробити покрівлю руберойдом. Серед різновидів цього матеріалу виділяють самоклеющийся і наплавляється типи руберойду, а також інші види покриття. Незалежно від того, який спосіб монтажу переважніше, будь руберойд демонструє наступні експлуатаційні характеристики:

  • Вологостійкість. Покрівля викладена руберойдом має високу водонепроникність.
  • Здатність добре переносити температурні перепади.
  • Стійкість до деформацій при нагріванні до 80 градусів за Цельсієм
  • Простота і економічність монтажу покрівлі руберойдом.
  • Легкість покриття. Руберойд має невелику вагу і не створює навантаження на несучі конструкції будівлі.
  • Хороша гнучкість матеріалу, і при цьому достатня міцність.

Останнім часом покрівля з руберойду користується великою популярністю, тому що ціна на покриття даху руберойдом досить мала, її легко ремонтувати, та й користуватися таким дахом можна досить довго. Як правильно покрити дах руберойдом, скільки коштує покрити дах руберойдом, який руберойд для цього вибрати можна дізнатися з нашої статті.

Доречі якщо ви шукаєте де придбати таке якісне покриття здесь ви знайдете його за доступною ціною і з можливістю замовлення в один клік!

Як правило покрівля руберойдом укладається в декілька шарів. Їх кількість залежить від кута ухилу скатів даху і складає від двох до п’яти шарів. Максимальне п’ятишарові покриття використовується для плоских дахів, призначених для експлуатації. У цьому випадку поверхня може успішно витримувати вагу ходить по ній людини. Мінімальні два шари руберойду призначені для ухилів скатів від 6 до 10-15 градусів. Правильно змонтована покрівля руберойдом прослужить власникам не менше 10-12 років. При використанні таких сучасних варіантів матеріалу як наплавляється євроруберойд з основою з склополотна термін експлуатації такого даху може досягати 25 років, що може конкурувати з більшістю видів покрівельних покриттів.

Кроєм дах руберойдом

ruberoidom

Вже давно користується популярністю руберойд для покриття даху. Особливо часто покрівля руберойдом використовується для дач, бань і невеликих будинків. Цей матеріал досить дешевий у порівнянні з черепицею або профнастилом. Крім того, їм можна перекривати плоскі і скатні дахи. Давайте розглянемо, як накрити дах руберойдом і що собою представляє руберойд.

Еврорубероид - м’який покрівельний або гідроізоляційний матеріал, який виготовляють з покрівельного картону просоченого нафтовим бітумом. Після чого руберойд покривається тугоплавким бітумом з наповнювачами та добавками. Такий матеріал можна використовувати як для нижніх, так і для верхніх шарів покрівлі. Також руберойд можна використовувати як гідроізоляцію фундаментів і будівельних конструкцій. На картонну основу під руберойд, яку спочатку просочили бітумом, наносять покривний склад, а зверху – посипання. Укладання руберойду на дах проводиться вручну. На дах потрібно укласти як мінімум 3-5 шарів. У такого покриття термін служби досягає 10 років.

Рубемаст – руберойд, що наплавляється. Монтаж даху покрівельним килимом займає менше часу, ніж, якби ви покривали дах матеріалами першого покоління. Для основи руберойду, крім картону, можуть використовувати скловолокно або синтетику. Руберойд з такою основою більш міцний, він не схильний до гниття, а значить і термін служби збільшується. Варто відзначити і те, що постійно з’являються нові матеріали, які досить схожі на руберойд, але їх технологія виготовлення значно складніше. Наплавляється «євроруберойд» міцніше, більш гнучкий і стійкий до старіння, тому термін його експлуатації становить 25 років. Та й шарів такого руберойду потрібно набагато менше, всього 2-3 шари.

Пристрій покрівлі з руберойду позначають трьома буквами. Перша літера «Р» позначає, що цей матеріал руберойд. Далі можна побачити одну з трьох букв, вона позначає тип руберойду: «П» – підкладковий, «К» – покрівельний та «Е» – еластичний. Третя буква позначає тип зовнішньої посипання руберойду. «К», «П», «М», «Ч», відповідно грубозерниста, пилоподібна, дрібнозернистий і луската слюдяная посипка.