Поради з вибору умивальників

g389_0_ua

Умивальник вважається невід’ємним елементом будь-якої кухні і ванни. Його основне призначення, це збір води з змішувача і відведення її в каналізацію. Магазини умивальників та іншої сантехніки пропонують споживачам вироби в широкому асортименті. Моделі виготовляються в будь-яких формах, розмірах і різновидах. Як правильно вибрати умивальник? Розглянемо основні типи конструкцій і їх характеристики.

Доброго дня хороший вибір умивальників ви можете знайти на сторінці: http://www.strojmag.ua/katalog/katalog/instrumenty/santehnika/unitazy-umyvalniki  по самій доступній ціні з доставкою по всій країні!

З яких матеріалів виготовляють умивальники?

Умивальники для ванни і раковини в кухню виробники виготовляють з великого ряду матеріалів. Кожен вид має свої унікальні особливості, це і впливає на вибір моделі.

Фаянс. Це аналог порцеляни, який відрізняється низькою вартістю. Даний вид користується великим попитом. Єдиним недоліком виступає – слабка міцність.

Фарфор. Виділяється високою міцністю, практичністю і легкістю в обслуговуванні. Це натуральний матеріал, який володіє естетичним виглядом. Ще можна відзначити гігієнічність вироби і стійкість до механічних впливів. Єдиний недолік – висока вартість.

Метал. Як правило, використовують у виробництві даних виробів нержавіючу сталь. Раковини з металу володіють великою міцністю, можна сказати найміцніші з усіх видів. Такий варіант ідеально підійде для установки в громадських місцях, де висока ймовірність пошкодження дорогого вироби. З цим завданням відмінно справляється металевий умивальник. Але є і недоліки, умивальник з нержавійки легко подряпати, та й шум води падаючої з змішувача видає гучний шум.

Дерево. Вироби з цього ексклюзивного матеріалу підійдуть для всіх любителів вишуканості. Умивальники з дерева виготовляють з найдорожчих порід деревини. Їх обробляють спеціальними складами, які роблять дерево повністю водонепроникним. Такі моделі встановлюються вкрай рідко, адже ціна даних виробів неймовірно висока.

Скло. Матеріал відомий своєю привабливістю. Скляні умивальники прозорої структури здатні візуально збільшувати приміщення. Вироби виготовляють з: матового і напівпрозорого скла. До недоліків відносяться: крихкість, часте обслуговування від забруднень і висока ціна.
вибір форми

Сучасні умивальники виготовляють у всіляких формах. Наприклад, обтічні форми досить місткі. За рахунок відсутності кутів зменшується шанс травматизму. Всі види раковин квадратної, прямокутної і напівкруглих форм кріпляться до стіни спеціальними анкерами, дюбелями, шпильками і т.п. Що стосується овальних форм, то тут установка умивальника проводиться в спеціальну тумбу (Мойдодир).

Рекомендації по вибору умивальника

У разі, коли необхідно встановити рукомийник в кутку, слід придбати кутову стільницю або зробити індивідуальне замовлення у майстра. Такі конструкції займають мінімум місця, ідеально підходять для маленьких приміщень. Якщо Ви хочете креативний умивальник, тоді можна підібрати раковину незвичайної форми.