Поради батькам при виборі дитячої люстри

9-20130429-105647

При виборі люстри в дитячу кімнату необхідно звертати увагу не тільки на її дизайн, а й на технічні характеристики. Деякі педіатри говорять про те, що нібито світло, що випромінюється світлодіодом насправді мерехтить. Мовляв, це негативно позначається на зорі дитини.

Бути може, зазначене правило і може бути застосоване до локального освітлення (настільна лампа). Однак якщо ми говоримо про верхньому світлі, то світлодіодні світильники без будь-якої небезпеки можуть бути використані і в дитячій кімнаті. Придбати дитячі люстри за доступною ціною різних конструкцій можна на сайті магазині “Домосветкупить детскую люстру в Киеве.

Критерії вибір дитячих люстр

Нижче представлений перелік критеріїв, які забезпечать вибір надійного освітлювального приладу:

  • доступна ціна;
  • якісне виконання;
  • наявність гарантії;
  • відносно невелику вагу.

При виборі необхідно робити знижку і на дизайн. Іншими словами, люстра повинна стати повноцінною частиною інтер’єру дитячої кімнати. Наприклад, вона може бути виконана стилістично близькою до улюбленого мультфільму дитини і т.д. і т.п.

Чи варто говорити про те, що верхнє світло може бути виконаний і окремими світильниками (НЕ люстрою). Однак цей метод не рекомендується. По-перше, він виявиться дорожче, по-друге монтаж потребує більше часу.

Наприклад, мова йде про те, що світлодіодні світильники (в тому числі і люстри) за допомогою невеликого блоку управління можуть змінювати колір світіння. Наприклад, тепле освітлення значно безпечніше для ока, ніж холодне світло.

Отже, має сенс вибрати люстру для дитячої з подібною функцією. Крім того, світлодіодні світильники можуть володіти диммером. Це пристрій, який здатний змінити інтенсивність світлового потоку.

Якщо потрібно потужне освітлення, ручка діммера викручується на повну. В інших ситуаціях, світло може бути приглушений, залишаючи лише невелику кількість світіння.

На завершення варто зазначити, що багато дитячих люстри через яскравого оформлення можуть мати більшу вагу, що вкрай небажано. Звичайно, можна повісити і подібний освітлювальний прилад.