Сучасні поради для вашого інтер’єру в домі

interer-doma

Деякі інтер’єрні стереотипи настільки в’їлися в нашу підсвідомість (особливо, з огляду на той факт, що в наших широтах прогрес протікає досить повільно), що ми слідуємо їм абсолютно не замислюючись. Однак якщо все ж подумати, деякі з них давно пора викреслити з сучасного дизайну. Про що конкретно йдеться – читайте прямо зараз!

Ванна повинна бути в морському стилі

… Ну або хоча б в морських тонах: зелених, блакитних або на крайній випадок в бірюзі. Погодьтеся, цей стереотип міцно засів в наших головах і більшість санвузлів в нашій країні оформлено саме в такій колірній гамі. Плюс в якій ванній не зустрінеш рибок, черепашок та інших атрибутів морської стихії. Звичайно, це можна назвати асоціативним мисленням, але дизайнери схиляються до того, що це рішення йти второваною стежкою і небажання проявити фантазію. Зрештою той же санвузол в білому або коричневому кольорі буде виглядати куди оригінальніше.

До речі також хочу вам порадити хорошу статтю про: дизайн дома де ви неодмінно знайдете багато корисної інформації.

Пол повинен бути темним

Багато хто до цих пір думають, що білий підлогу в інтер’єрі – це мука для домогосподарки. Однак на ті, хто все-таки ризикнув одного разу зробити вибір на користь світлих підлог, запевняють: вони не настільки мазкі, як здається і догляду вимагають не більше, ніж підлогове покриття чорного кольору. А ось з візуальної точки зору світла підлога навіть краще: додає інтер’єру легкість, розширює його межі, та й виглядає дорого.

Сірий інтер’єр – це суцільна нудьга

Так, сірий колір в інтер’єрі дійсно може здаватися занадто тривіальним і навіть діяти гнітюче, але тільки за тієї умови, що в дизайні він був використаний неграмотно. Якщо ж правильно підібрати фактури, кольору-компаньйони, врахувати роль освітлення, то сірий інтер’єр може підкорити своїм затишком, розкішшю і благородством.

Темні стіни «тиснуть»

Знову ж таки, в деяких випадках це дійсно так. Наприклад, темні стіни в маленькому передпокої будуть недоречні, але в цілому відмовлятися від такого дизайнерського ходу не варто. Як мінімум, це дозволяє зробити інтер’єр приміщення більш камерним, а взагалі, темні стіни – це чистої води розкіш, особливо, якщо на їх фоні грайливо поблискують аксесуари і ненав’язливо проявляє себе підсвічування.