Поради ремонту однокімнатної квартири у Львові

remont-kvartyry-lviv

Ремонт однокімнатної квартири, є найбільш проблемним, з цілого ряду причин. По-перше – для замовника він не набагато дешевше двушки. А для підрядника, не дуже то й вигідний. Метраж невеликий, а проблемних місць (коридор, кухня, сантехніка) стільки ж що і в трійці. Ванна в однокімнатній, як правило – поєднана, а це означає що плитки на 10 метрів менше. Проблемні місця такі ж, як і в роздільному санвузлі. Але найбільша складність у ремонті житлової, однокімнатної квартири – це неможливість перемістити меблі в іншу кімнату. Звичайно, якщо у Вас є можливість здати меблі на зберігання і переїхати до родичів на час ремонту, то проблема вирішена. Але коли такої можливості немає, ремонт квартири може, затягнуться і вимотати Вас. Важко жити на будівництві.

До речі ремонт однокімнатної квартири може зробити компанія budpro.co на самих вигідних умовах без передоплат і прихованих платежів!

Немає можливості працювати відразу в декількох приміщеннях. Значить, на час просушек доведеться перериватися. Меблі доводиться зрушувати на середину кімнати, будматеріали складувати нікуди. Рада, приступайте до ремонту і обробці квартири в належний час. Коли вільних майстрів на ринку багато, у вас буде більше вибір. Наприклад: 3 січня, 24 лютого, 9 березня, травневі свята – коли все на дачі. Майстрів в ці моменти більше, а значить і ціни нижчі, і на вище описані складності підрядник не буде посилатися. Тим не менше, майстри, хоча і зі скрипом, але, все – таки беруть в роботу однокімнатні квартири, особливо не в сезон. Намагайтеся запастися терпінням, що не дратуйте майстрів. Повірте, їм теж несолодко, хоча Вам доводиться у всьому цьому жити. Вдалого Вам ремонту!